wtorek, 8 września 2015

Junak 123 XMoto

Junak 123 również doczekał się zmian, nowy bardziej agresywny dizajn. A oto co możemy znaleźć na stronie Junaka "Jednoślad inspirowany jest filozofią super-moto, która nadaje mu sportowych aspiracji i prowokuje do zjechania z asfaltu. XMoto bazuje na rozwiązaniach Junaka 123, co jest gwarancją niezawodności i świetnych wrażeń z każdego kilometra."
Nowy przedni błotnik zgodny z trendami zarezerwowanymi dla tego stylu, nowa kanapa z wyglądu przypomina tą z RS125, jeden hamulec tarczowy z tyłu za bezpieczeństwo ma odpowiadać bęben.
Z tyłu za komfort będą odpowiadać dwa klasyczne amortyzatory z przodu klasyczny widelec taki sam jak w J123.Nowy tłumik, ten sam silnik z dodatkowym wałkiem wyrównoważającym. Ciekawe czym jeszcze nas zaskoczy Almot. Chłopakom już się  marzą Junaki M16 z potężniejszym silnikiem. Zobaczymy, mamy dopiero początek września, do końca roku temperatura może jeszcze podskoczyć.

AlMot jednak nie zdecydował się na wprowadzenie tego modelu do sprzedaży , ponieważ zrobił to r Zipp. A oto jedyne zdjęcie tego moto.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Kultura wypowiedzi nic nie kosztuje, zachęcam każdego do pisania komentarzy. Jeżeli jednak zamierzasz czepiać się błędów ortograficznych, chcesz komuś "dokopać" tylko dla tego, że zupa była za słona lub wściekasz się gdyż ktoś ma odmienne zdanie, a twój zasób słownictwa ogranicza się do przekleństw, to licz się z tym, że komentarz może zostać usunięty.