wtorek, 8 września 2015

Junak 123 XMoto

Junak 123 również doczekał się zmian, nowy bardziej agresywny dizajn. A oto co możemy znaleźć na stronie Junaka "Jednoślad inspirowany jest filozofią super-moto, która nadaje mu sportowych aspiracji i prowokuje do zjechania z asfaltu. XMoto bazuje na rozwiązaniach Junaka 123, co jest gwarancją niezawodności i świetnych wrażeń z każdego kilometra."
Nowy przedni błotnik zgodny z trendami zarezerwowanymi dla tego stylu, nowa kanapa z wyglądu przypomina tą z RS125, jeden hamulec tarczowy z tyłu za bezpieczeństwo ma odpowiadać bęben.
Z tyłu za komfort będą odpowiadać dwa klasyczne amortyzatory z przodu klasyczny widelec taki sam jak w J123.Nowy tłumik, ten sam silnik z dodatkowym wałkiem wyrównoważającym. Ciekawe czym jeszcze nas zaskoczy Almot. Chłopakom już się  marzą Junaki M16 z potężniejszym silnikiem. Zobaczymy, mamy dopiero początek września, do końca roku temperatura może jeszcze podskoczyć.

AlMot jednak nie zdecydował się na wprowadzenie tego modelu do sprzedaży , ponieważ zrobił to r Zipp. A oto jedyne zdjęcie tego moto.