wtorek, 8 września 2015

Junak Cafe 125


To ma być motocykl z silnikiem prawie 14 konnym  grube laczki, centralny amortyzator. Następny rumak ze stajni w Złotnikach Kujawskich. Almot co roku stara się zaskoczyć nas wszystkich dla których Nowy Junak jest wyznacznikiem stylu życia.
Wolności przez duże W.
Nieograniczonego zasięgu podróżowania. Czerpania pełnymi garściami z możliwości jakie daje posiadanie własnego nie wypierdzianego moto z piętnastoletnią przeszłością.


Klasyczny Cafe Racera, "niezwykle wygodna kanapa, wydech ze stali nierdzewnej, szprychowe koła,  dwie tarcze hamulcowe, prosty budzik i zabezpieczony przed komarami z Afryki reflektor. Jest na co czekać.  Jednak z tego co słyszałem są jakieś problemy, a firmie bardzo zależy aby motocykl był dopracowany pod każdym względem i Almot trochę się wstrzyma z wprowadzeniem go na rynek.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Kultura wypowiedzi nic nie kosztuje, zachęcam każdego do pisania komentarzy. Jeżeli jednak zamierzasz czepiać się błędów ortograficznych, chcesz komuś "dokopać" tylko dla tego, że zupa była za słona lub wściekasz się gdyż ktoś ma odmienne zdanie, a twój zasób słownictwa ogranicza się do przekleństw, to licz się z tym, że komentarz może zostać usunięty.